1.Stěhování

1. března 2010 v 14:35 | katka |  změna je život


Vše se mi nějak zvrtlo!Do teď jsem byla holka která měla kamarády a vše pod kontrolou.Teď nemám nic!Stěhujeme se někam kam nikoho neznám a jen vím ,že do nějaké vesnice poblíž Brna. V autě se mi honí tolik otázek hlavou nevím co s tím.Uklidňuje mě jen můj iPod s oblíbenými písničkami. Brácha je v klidu je mu teprve osm , co by mohl ztratit. Mamka mě uklidňuje, že bud mít hodně přátel a že se mi tam bude líbit,ale asi nedokáže pochopit v jaké situaci jsem.

U Prahy (kde jsme předtím bydleli) jsem měla hodně přátel a kluka , toho všeho jsem se měla zbavit.Jediné co mi zbylo je FB a ICQ na všechny, nic víc. Ještě že mám Cukrouše mého nejmilovanějšího kocourka a Melody , kterou jsem dostala za 1. místo v parkuru .

Najednou mi při mém přemýšlení se zavřenýma očima se vypnul iPod asi sám ne no, byla to mamka a jak uviděla ,že ji vnímám, tak nám řekla: ,,Už budeme na místě" předtím jsem moc krajinu okolo nás nevnímala, ale teď jsem byla zvědavá jak to tu vypadá.

Auto s Melody, která jela před námi zahlo ke stájím a já viděla kde s mým ,,zlatem" budeme jezdit.Mamka zahla taky a pak zastavila.,,Tak bude ustájena Melody, no není to tu nádherné" rozplývala se mamka a já taky ,protože to tu bylo nádherné. Vyšli jsme z auta přivítat se s majitelem stájí , teda spíš mamka já jsem jen pozdravila ,prohodila pár slov , ale pak jsem musela jít pomoc s Melody vyvézt jí z auta, protože byla trochu nervózní z toho převozu.Pak nám majitel ukázal kde má box Melody. Procházeli jsme okolo boxů v kterých byli nádherní koníci.Pak jsme uviděli box na kterém bylo napsáno Melody . Box byl prostorné a Melody se očividně líbil. Pak jsme jí dali ještě něco k jídlu. Už jsme museli jít ,protože Tom (můj brácha) měl hlad a pořád otravoval a tak jsme se rozloučili a jeli se konečně podívat kde vlastně budeme bydlet.
Přijíždíme do ulice plné nových domků na rozdíl od Prahy je to tu klidné.,,A támhle",ukazuje mamka,,támhle budeme bydlet".Páni myslela jsem bůhví kde to budeme bydlet, ale tohle jsem si nemyslela. Nový fialově natřený dům, který je jak ze snu myslela jsem že pojedeme někam kde budou samí barabizny,ale tohle, tohle se mi líbí.
Jen co jsme společně otevřeli dveře uviděli jsme prostornou chodbičku se schody nahoru mamka zamířila do jedněch dveří my šli za ní a tam byl obývák s jídelnou a menším výklenkem a celé to bylo osvětlené sluníčkem.Za rohem byla kuchyň která byla také prostorná tolik místa jsem v životě neviděla (asi to bylo tím že jsme bydleli v paneláku). Z chodbičky vedli ještě troje dveře jedny byli na záchod, na který jsem si odskočila. Ty druhé byli do pracovny kde byl gauč,skříň a stůl s židlí no a ty třetí ty vedli do sklepa kde byla garáž pračka s sušákem , dílna a záchod a sprcha.A nakonec to nejlepší naše pokoje mamka měla pokoj hned naproti schodům .Já měla uprostřed a brácha na kraji.Ještě tu byla koupelna ta byla vedle mamky.Můj pokoj byl oranžovozelený s dvěma balkony jeden byl k mamce a druhý k bráchovi.Vedle velké postele byl noční stolek, naproti byla skříň do které jsem se pak vybalila všechny věci a psací stůl nad kterým bylo zrcadlo.Moc se mi tu líbí.
Mezi tím protože brácha otravoval mamka udělala oběd byl vynikající.Po o
bědě jsem vše vyfotila a pak jsem pustila notebook a dala všechny povedené fotky na FB a popovídala s holkami.Všem se po mě stýskalo a mě po nich taky ,nejvíc se mi ale stýskalo po mým klukovi Nickovi a on mi to nezlehčoval musela jsem se sním nadobro rozloučit a začít od znova na dálku by nám to nevydrželo.Cukrouš se ke mně začal tulit chvíli jsem si sním hrála , ale pak na mě mamka zavolala ať jdu na chvíli ven a tak jsem si vzala kolo a jela se podívat na Melody............................................
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Rady pro holky Rady pro holky | E-mail | Web | 16. března 2010 v 22:00 | Reagovat

to je hezký hezky píšeš ;) :-)

2 changelife changelife | Web | 17. března 2010 v 15:09 | Reagovat

[1]:dík :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama