téma týdne

...MHD...

8. března 2012 v 21:09 | Katka

…MHD…
Kdo by neznal přeplněnou podivně vonící městkou hromadnou dopravu, která se každým rokem zdražuje?

..Pod maskou..

7. prosince 2011 v 20:34 | Katka

Asi každý z nás ví co je to maska. (teda myslím jinak pro ty co neví tak tady Wikipedie)
Každý ji asi měl někdy na sobě ať na karnevalu či plese. Podle mě ji má každý doma schovanou ve skříni nebo někde jinde, ale nikdo z nás si na poprvé nevzpomene, že vlastně jednu takovou masku nosíme v sobě. Je to maska, pod kterou se každý z nás schová, když je nejhůř.
Na druhou stranu jsou tu také lidé, kteří svoji masku využívají jinak a dalo by se říct, že ji zneužívají. Dělají ze sebe něco, co nejsou a pokud nezmění svůj přístup tak ani nebudou. Je to přetvářka. Ale proč vůbec existuje, když většinou jen ubližuje ? Někdy jsem asi taková i já a když si to uvědomím tak mě to mrzí. Po zamyšlení to musím ale přejít, protože bych nikdy nepřestala přetvářky litovat.
Jiným způsobem masky je pro většinu z nás blog. Na blogu pokud chceš můžeš být pod maskou. Nikdo tě nezná (teda pokud neroztroubíš všem do okolí svý stránky), píšeš to co si myslíš. I já to tak trochu dělám. Z mého okolí ví jen pár lidí o tomto blogu a vyhovuje mě to :)

A jelikož jsem zvědavá na váš názor chtěla bych tu vidět pár komentářů :) Je vůbec zapotřebí být pod maskou ? Jde žít bez přetvářky ? A nakonec....Myslíš si, že je blog druhem masky ?

..Naruby..

3. listopadu 2011 v 16:13 | Katka
Jelikož téma týdne je naruby a v poslední době je vše naruby. Bohužel se to nevyhlo ani blogu.

Není to jak je blog poskládaný to mi vyhovuje, je přehlednější a nemůžu si to vynachválit. Horší to je, když chci zveřejnit článek s více obrázky a málo textu. Kliknu na hned zveřejnit a vyjede mi, že článek neobsahuje žádný text. Dřív to nedělalo problém a článek se uložil, ale dnes když chci dát do článku třeba 5 obrázků a text na řádek tak to prostě nejde!

PS: Možná je to moje chyba...rady by se hodili, pač mě to docela štve...

..Pastelky..

12. října 2011 v 20:13 | Katka
..Pastelky..
Myslím si, že není člověka, který by nevěděl co jsou to pastelky. Každý zná ty barevné věcičky, které když přiložíte k papíru udělají věechny odstíny duhy. A já chci vědět co si pod slovem "pastelky" vybavíte Vy !


Pokud se chceš zůčastnit i TY stačí napsat do komentáře:

Název blogu:
WWW:
Email (pokud máš):
Co si představíš, když ti někdo řekne slovo pastelky ?
Máš nějaké vzpomínky nebo zážitky, ke kterým ti pomohli pastelky ?
Myslíš, že je na světě hodně lidí, co neví, co jsou to pastelky ?

A to je vše. Po neděli 16.10. se zde objeví článek znovu na tohle téma, kde bude můj názor na pastelky a dva i více zveřejněných vašich komentářů.
Těším se na Vaše komentáře.

...Téma týdne, které nemůžu vyslovit...

23. srpna 2011 v 19:45 | Katka
..Floccinaucinihilipilification..
Tohle slovo mě neříká vůbec nic a ani jsem ho nemohla vyslovit, tak jsem začala hledat na internetu. Otevřela jsem Google a vložila zkopírované slovo začínající na F a končící N. Po chvíli hledání jsem ale přece jen našla...
...Oficiálně nejdelším anglickým slovem je výraz "floccinaucinihilipilification" (29 znaků), který v angličtině znamená "the act of estimating as worthless"...
...Po té jsem si přeložila slova výše a v překladači mě vyšlo...Zákon odhadu jak bezcenný...


...No tak aspoň něco sice mě to nedává moc smyslu, ale co...


...To slovo ale přece jen bohužel nevyslovím :( :D

..Začátek..

24. července 2011 v 21:30 | Katka

..Začátek..
..Všechno má svůj začátek,
ať je to začátek života,
začátek chození školy, začátek lásky,
ale vždy když je začátek,
skrývá se někde konec.
Začátky nejsou lehké,
ale konce jsou ještě těžší,
i když si to nechceme přiznat.
...Na začátku tohohle blogu byl nápad.
Nápad psát povídku Změna je život,
ale jak šel čas zapomínala jsem na blog a myslela,
že je konec, ať s povídkou i blogem.
Nebyl to ale konec.
Po roce jsem si vzpomněla,
vrátila jsem se zpět a pokračovala jsem v povídce.
Byl to nový začátek blogu,
ale konec něčeho,
čeho jsem se obávala.
Konec lásky.

..Seriály..

27. června 2011 v 13:26 | Katka
..Seriály..
..Poslední dobou mě žádný moc nebaví ani nemám čas...Dívala jsem se na Ulici a Ordinaci...ale teď to nestíhám ani na netu...Jinak není špatný aj 4teens...ale je blíbí že je to jen na 8 dílů...A co máte rádi vy ?


..Trošku krátké, ale aspoň něco...moc mě toho nenapadá....

...Stroj času...

7. června 2011 v 17:42 | Katka
...Stroj času...
Představte si, že by někdo vynalezl stroj času. Byl by to stroj, který by nás přenesl do minulosti, aby jsme napravili své chyby a nebo jen tak do budoucnosti. Je to asi nemožné, ale zamysleme se.
Asi není člověk, kterému by tento stroj nepomohl. Já bych tenhle stroj potřebovala skoro každý den. Vždy udělám chybu a lituji jí, ale nic s tím nelze udělat. Ale co kdybych ho měla ? Změnil by se můj život ? Bylo by vše jinak, kdybych se po každé chybě vrátila zpět a napravila ji. Vše by bylo i trochu špatně. Chybami se přece člověk učí. Ne ? Myslím, že život je o chybách, ze kterých by jsme se měli ponaučit a bez nich by byla nuda.
Nakonec kdyby jsem něco takového ocitlo v mých rukách, dala bych od toho ruce pryč a šla dál. Jsem ráda za své chyby, i když mě mrzí.Ps: Zajímal by mě i váš názor---> Koment :)
Nekopírujte prosím ! Dalo mi to hodně přemýšlení :D

...Budoucnost...

26. května 2011 v 18:33 | Katka
...Budoucnost...Jaká je naše budoucnost ? Nikdy nevíš kdy a kde se ti co stane. Nevidíš do budoucnost, je to jaké si neznámo, kterého se většina z nás bojí. Jaký bude náš život nikdo přesně neví. Můžeme si přečíst horoskop na další den, týden, měsíc nebo rok, ale není to tak výstižné a myslím si, že ani pravdy v něm moc není. Na budoucnosti zbohatlo už mnoho lidí. Vždyť každou chvíli vidím na obrazovce online věštkyně apod. A je to vůbec pravda ? Nevymýšlí si to ?
...Každý člověk by si měl budoucnost určit sám. Ať je to výběrem povolání, školy, ale i blbým učením si člověk určuje svoji budoucnost. Každou chvílí se naše budoucnost mění. Ste si jistí co bude opravdu zítra ? Každý den děláme skoro to samé. Nikdy ale nevíme co se stane.

Seznamování na internetu ??....

29. března 2011 v 20:21 | Katka
Seznamování na internetu moc nevěřím....příjde mě to neosobní.....příjde mě lepší když se seznamuje jen tak kamarádi nebo na různejch akcích,táborech, apod. příjde mi to jistější..ale nikdy nevíš vždycky se může něco zvrtnout jen tak z ničeho nic od toho od kterýho byste to nečekali....

------->http://www.seznamsebezpecne.cz/<------ myslím že na tohle není špatný se podívat :)
 
 

Reklama